O mne

Som manžel, otec, kresťan, veľmi citlivý človek 🙂. Roky hrám na organe, nemôžem existovať bez cyklistiky a behania, no a v roku 2014 som si kúpil prvý taký lepší foťak čo rozmazáva pozadie 🙂. Nie, nebola to zrkadlovka, ale práveže bezzrkadlovka Sony NEX3.

Fotil som si kvety v našej záhrade a vtáčky v susedovej. Keď sa kamoši dozvedeli, že mám cool foťák, zavolali ma fotiť slávnosti v kostole, kde som pričuchol k reportáži. V roku 2016 som už nie celkom dobrovoľne fotil svadbu 🙈. Povedal som si, že keď toto dopadne dobre, založím si stránku.

Do roku 2018 som nafotil 12 krásnych svadieb krásnych ľudí. Investoval som do techniky, zvažoval živnosť, ale nakoniec sa ozvalo zdravíčko a dal som si prestávku. Keďže sa živím programovaním, ďalšie sedenie pred počítačom pre mňa nebolo dobré, a tak som na jar 2019 všetko predal, stránku vypol a začal behať a bicyklovať.

Teraz, v roku 2022, keď sa pozriem na tie staré fotky, nie len svadobné, ale aj súkromné, ktoré som robil na rodinných oslavách, dovolenkách, zdá sa mi, že sú fakt celkom pekné, a keď vidím, koľko ľudí tu už nie je, ako tie deti vyrástli, ako sa všetci meníme, povedal som si, že potrebujem nový foťák :).

Uvidíme, čo bude ďalej…